Vítejte na mé osobní stránce

Tato osobní stránka je zaměřena na činnosti, jež mnou cloumají (moje koníčky). Možná, že se zde objeví i něco málo z mojí pracovní činnosti, která je také stále mým koníčkem. Je také dosti možné, že budu mít nutkání se zde vypovídat i na jiná témata. Tak s tím milí čtenáři počítejte a případně omluvte tuto potřebu.

 

Hlavní motiv, který provází celý můj dosavadní život, je letectví a zejména jeho historie. Především období druhé světové války. Právě toto téma zde bude nejčastěji připomínáno. Postupem času se pokusím sestavit reporty z leteckých dnů, novinek ze světa virtuálního nebe, či různých pojednání o druhé světové válce.

Již od mala, jsem četl dobrodružné příběhy československých pilotů ve službách RAF. Stejně jako každý malý kluk, jsem si lepil modely nádherných strojů z tohoto období. Technologie se však mění a tak jsem od pouhého čtení přešel k virtuálnímu letectví. V průběhu let jsem vystřídal mnoho leteckých simulátorů, až jsem zakotvil u IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles, který jsem jako první začal "létat" on-line.

 

Po jisté době tápání a poflakování se po virtuálním nebi jako jednotlivec, se mi zadařilo vstoupit do věhlasné Třistatřináctky (teda alespoň do té virtuální), kde v současnosti působím jako člen štábu, pověřený náborem a propagací. Je a bylo mi ctí, dostat se mezi tuto bandu malých bláznů a velkých dětí, kteří jsou schopni strávit hodiny a hodiny u leteckého simulátoru při honbě za "virtuálním" nepřítelem. Je mi ctí sloužit ve virtuální squadroně, která se snaží pamatovat si to mnoho, co pro nás udělali naši piloti během druhé světové války.

 

Pokud se chcete dozvědět více o No 313 Czechoslovak Fighter Squadron (virtual), pak tak můžete učinit na následujícím odkazu:

https://313.cz/forum

https://313.cz/newweb/

Pokud se chcete pak k této bandě velkých dětí připojit, pak neváhejte mě kontaktovat.

LETU ZDAR!

 

Novinky

Warthunder mobile

19.04.2013 10:07
Jak se zdá, tak pánové od Gaijinu plánují verzi Warthunderu pro pro telefony či tablety. Jsem celkem zvědaví na funkčnost tohoto počinu a na úroveň realismu. warthunder.com/en/news/123/current/

Pozvánka na Open Air Day - Virtual TUKUMS Air Show.

24.02.2011 10:38
 V kategorii virtuální nebe je přibyla pozvánka na první letošní virtuální letecký den: Open Air Day - Virtual TUKUMS Air Show.

WWII - Letectví

22.02.2011 19:57
Doplněny dvě sekce o historii No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

Box

21.02.2011 23:06
 Aktualizováno: Doplněno úvodní slovo k rubrice Box

Fotogalerie

21.02.2011 12:22
 Přidány nové fotogalerie s leteckou tématikou